Заказ по тел: +38 (096) 564 33 16

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ В БУЧІ

Виробничій цех компанії “Prosto Stol” пропонує послуги порошкового фарбування металевих виробів

Розміри камери порошкового фарбування 5200*2200*1100 мм

Ми можемо фарбувати:

  • великогабаритні конструкції
  • дрібні вироби
  • нержавіючу та оцинковану сталь
  • гвинти, гайки, болти
  • перфоровану сталь

Вироби фарбуються порошковою фарбою провірених закордонних постачальників. При замовленні послуги порошкового форбування у нас, Ви обираєте:

  • Колір. Кольорова гама по палітрі RAL Classik. Це найпопулярніший та найвикористовуваніший у світі кольоровий стандарт. На даний час каталог RAL Classik складається з 213 відтінків кольорів, які розподілені на 9 груп з діапазонами відтінків кольорів. Кожний колір відображено набором цифр.
  • Вид фактури (ефект) порошкового фарбування. Наш фарбувальний цех може запропонувати декілька найбільш поширених видів фактур порошкової фарби або ж, як їх ще називають, спеціальні ефекти порошкової фарби:

ПОРОШКОВЕ ПОКРИТТЯ ТИПУ “МУАР” (ЕФЕКТ НАЖДАЧНОГО ЛИСТА)

Ефект “Муар” дає тактильне відчуття дрібного наждачного листа бумаги, є достатньо платним з товстим слоєм нанесення, що дозволяє скривати деякі дефекти на поверхні метала.

ПОРОШКОВЕ ПОКРИТТЯ ТИПУ “ГЛЯНЕЦЬ” (ДЗЕРКАЛЬНИЙ ЕФЕКТ)

Ефект “Дзеркальний” має властивість блиску та відображення предметів. Дає тактильне відчуття гладкої слизької поверхні. Для нанесення глянцевого типу порошкової фарби поверхня має бути ідеально рівною та чистою, що в кінцевому результаті придає гарний вигляд виробу.

ПОРОШКОВЕ ПОКРИТТЯ ТИПУ “ГЛАДКИЙ МАТ” (ЕФЕКТ ГЛАДКОЇ ПОВЕРХНІ)

Ефект “Гладкої поверхні” найбільш розповсюджений вид фарбування, який заслужив свій статус завдяки практичним якостям: гладкість, захист від відбитків пальців, мінімальність засмічення пилом та зручність в прибиранні. Надає тактильне відчуття гладкого листа бумаги, є достатньо плотним та зручним у використанні.

ПОРОШКОВЕ ПОКРИТТЯ ТИПУ “ШАГРЕНЬ” (ЕФЕКТ АПЕЛЬСИНОВОЙ КОРКИ)

Ефект “Шагрень” надає пофарбованій поверхні тактильне відчуття апельсинової корки, є найплотнішим покриттям, скриває всі нерівності поверхні та з усіх ефектів є найбільш довговічним.

ПОРОШКОВЕ ПОКРИТТЯ ТИПУ “АНТІК” (ЕФЕКТ “ПІД СТАРИНУ”)

Ефект “Антік” надае пофарбованій поверхні декоративний вигляд грубого і старого золота, міді, бронзи, срібла. Більша товщина слою забезпечує довговічність та стійкість фарбування.

ПОРОШКОВЕ ПОКРИТТЯ ТИПУ “КРОКОДИЛЛЯ ШКІРА” (ЕФЕКТ ШЕРШАВОЇ ШКІРИ КРОКОДИЛА)

Ефект “Крокодилової шкіри” – найбільш сміливе дизайнерське рішення порошкового покриття металевих (і не тільки) виробів. На пофарбованій поверхні створюється покриття, яке нагадує вм’ятини, тріщини або нерівну підлогу. Так же даний вид нагадує шкіру крокодила, що створює незабутній декоративний ефект.

Розрахунок вартості порошкового фарбування проводиться в залежності від форми поверхні та матеріалу виробу та може розраховуватися виходячі з метра квадратного виробу (для листових виробів, решіток, перфорацій і профлей від 150 мм шириною) або з погоного метра (для профілей до 150 мм шириною, труб, кутків і т.д.). Розрахунок фарбування дрібних деталей, гвинтів, гайок, болтів та штучних втробів фіксується за одиницю.

Для постійних клєнтів, а також об’ємних покрасок діє договірна знижкова система.

Для замовлення фарбування дзвоніть: +380965643316 або в Viber