Заказ по тел: +38 (096) 564 33 16

Наша історія

Унікальний вибір стильних, сучасних та зручних меблів пропонує виробничий цех компанії Prosto Stol

Компанія Prosto-Stol є виробником виробів з металу з 2002 року. Створюючи опори, ніжки, каркаси для столів різних видів та модифікації, крісла та дивани, ми прибічники адекватного ціноутворення, що дозволяє споживачу купляти продукцію високої якості вітчизняного виробника.

Індивідуальний підхід до клієнта дає можливість в точності створити саме той виріб, який був затверджений у кресленнях. Ми працюємо як зі стандартною лінійкою нашого асортименту, так й під замовлення, виконуючі індивідуальну роботу для замовника. На сайті нашої компанії надана актуальна інформація щодо характеристик товарів з можливістю індивідуального підбору розмирів, фарбування та форм.

Переваги роботи з компанією Prosto-Stol: короткі строки виготовлення; продукція виготовляється на заводських станках; порошкове фарбування; індивідуальний підхід та розрахунок кожного замовлення згідно креслень.

Меблі – це тіло дому, а стиль – його душа” (Prosto Stol)

Як обрати ножку до стол

Одне з найголовніший та частих питань покупця – як обрати опору під стіл? Є декілька критеріїв вибору, які і визначають його правильність. Перше і найголовніше – зручність…. сідати, вставати, прибирати, передвігати.. На другому плані – якісні матеріали, з яких він виготовлений…. екологічність, стійкість до зовнішніх впливів, відсутність токсичних домішок. Третє місце посідає правильно обраний стиль та вигляд виробу, гармонійність з навколишнім простором та вписування в інтер’єр. Обираючи моделі серії Біг, Ви назавжди будете впевнені в правильності Вашого вибору.

Опора для стола
Дизайнерские столы

Працюємо виключно під замовлення і ексклюзивно!

Досвід нашої роботи в сфері виробництва металевих виробів дає можливість виготовити для Вас ексклюзивну дизайнерську річ в одиничному екземплярі згідно потрібних Вам розмирів та побажань. Виготовлення будь-якої складності з доставкою по всій Україні.

Пропонуємо Вам нову лінійку офісних столів.

Стіл в офісі є невід’ємною частиною загального інтер’єра, необхідним предметом робочого процесу. Але головне завдання столу – забезпечити зручність у користуванні. На нашому сайті Ви можете передивитися набір стандартних металевих конструкцій для офісного столу, для яких можливо обрати потрібний Вам розмір, колір, конфігурацію та висоту, додаткову комплектацію чи відкинуте непотрібні Вам деталі.

ОФИСНАЯ МЕБЕЛЬ-для вас

Loft столи

Віддаючи дань моді, ми запустили лінійку столів та опор направлення LOFT. Дані моделі ідеально підходять для барів та ресторанів, приміщень “горищного” типу. В нашому цеху можливе виготовлення такого столу під будь-який розмір, дизайн та колір.

Топові позиції

Як відомо, якісні офісні меблі – це застава успіху. Саме завдяки такій якісній, зручній обстановці робоче приміщення погружається в комфорт та гарний вигляд.

Дизайнерські столи

Завдяки новій серії дизайнерських столів, Ви можете замовити опору чи повноцінний стіл під замовлення згідно Ваших розмерів та побажань. Підкресліть свій стиль з дизайнерським столом.

Які опори для столів обирають наші клієнти

Барні опори для столів

Пропонуємо своїм клієнтам великий вибір опор для столів та барних стійок. Завдяки таким опорам для столів Ви зможете створити оригінальний, нестандартний зовнішній вигляд Вашого закладу. Бази для столів нашого виробничого цеху стійкі та витримають достатньо велике навантаження.

Барные-опоры-для-столов-Просто-стол
Офісні ніжки для столу

Офісні ніжки для столу, які Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині – це окремо встановлені основи для стільниці, що є зручним та практичним для будь-якого приміщення. Наші офісні опори для столів можуть бути пофарбовані в будь-який колір палітри RAL.

ОФИСНАЯ МЕБЕЛЬ-для вас